Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Canan Karatay’dan Önemli Açıklama !

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Canan Karatay’dan Önemli Açıklama !
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Canan Karatay’dan Önemli Açıklama !

Yaptığı yorumlarla damgasını vuran Prof. Dr. Canan KARATAY her geçen gün diyet yapanlara ve sağlığına dikkat eden insalara öneri vermeye devam ediyor.

Bugün yaptığı açıklamada ise Canan Karatay:”Spor Salonlarında insanlara önerilen protein tozları ölüm saçıyor. Sağlıklı bir şekilde protein almanın birçok yolu var. En doğal ve en ucuz protein ise yumurta,yumurta yiyin” açıklamalarında bulundu.

Esnek Reklam Alanı
 

Canan Karatay Kimdir ?

1943 yılında Elazığ’da doğdu. 1961 yılında Üsküdar Amerikan Kız Lisesinde okudu ardından 1967 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1972 yılında İstanbul Üniversitesi Tedavi Kliniği’nde iç hastalıkları uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra ise İngiliz hükümeti bursu ile Liverpool Regional Cardiac Center’da kardiyoloji alanında uzmanlık eğitimine resmen başlamış oldu. 1974-1976 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tedavi Kliniği’nde baş asistan olarak çalışmaya başladı.

Bu sırada Türkiye’de bir kardiyolog olarak herhangi bir cerrahi yardım almadan bir ilki gerçekleştirdi. Kalıcı ve geçici kalp pili implantasyonu tekniğini başarıyla uyguladı. Koroner Yoğun Bakım’da ‘Vena Subklavya Ponksiyon’ tekniğini yerleştirdi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın